دسته بندی ها 

مقالات مرتبط 

درب دمنده

درب های بلوئر 

بلوئر گریتک greatech 

بلوئر لانگ تک Longtech 

بلوئر روبوسکی

بلوئر روبوسکی Robuschi 

بلوئر ارزن arezen 

بلوئر کوبی چک kubicek 

تعمیرات بلوئر در تهران

تعمیرات بلوئر در تهران

اگر متوجه علائمی شده اید که بر عملکرد یا عملکرد دمنده برگ شما تأثیر می گذارد، به احتمال زیاد اینجا هستید تا پاسخ را بیابید و آنطور که ساخته شده بود، برگ های دمنده را دریافت کنید. فهرست علائم رایج ما که بر دمنده برگ و قطعات احتمالی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارید تأثیر می‌گذارد، شما را در کوتاه‌مدت به طور موثر راه‌اندازی می‌کند.

خدمات بلوئر

خدمات ما از بازرسی و تعمیرات استاندارد تا تعمیرات اساسی را شامل می شود. تعمیر یا تعمیرات اساسی یک دمنده ریشه معمولاً شامل یک بازرسی، تعمیر / اصلاح و یک گزارش نهایی است.

بازرسی

اولین قدم در تعمیر دمنده، بازرسی است. بازرسی های دمنده عبارتند از:

بازرسی بصری
اندازه گیری فاصله محوری و شعاعی
اندازه گیری عکس العمل
جداسازی قطعات + بازرسی بصری قطعات
اندازه گیری های ابعادی
طرح اولیه
نمونه برداری و بررسی روغن
هنگامی که بازرسی به پایان رسید، یک گزارش بازرسی با توصیه هایی برای تعمیر تهیه می شود.

اجرای کارها

پس از تایید توصیه های تعمیر، اجرای عملیات تعمیر / تعمیرات اساسی آغاز می شود. دامنه کار ممکن است متفاوت باشد، اما آیا شرکای تعمیر و نگهداری – دمنده – تست2 می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • تمیز کردن و بخارپز کردن
 • سندبلاست
 • تهیه نقشه های فنی ماشینکاری توسط تیم مهندسی داخلی
 • ماشینکاری قطعات (محفظه یاتاقان، روتور و …)
 • بالانس کردن قطعات دوار
 • پوشش قطعات دوار
 • تولید آستین مهر و موم
 • پردازش گرافیت داخلی
 • مونتاژ
 • تنظیم دنده زمان بندی
 • پوشش بیرونی

گزارش نهایی

گزارش نهایی پس از تست نوشته می شود و شامل اندازه گیری های قبل و بعد از تعمیر است. در صورت امکان، توصیه هایی برای بهره برداری، بازرسی و نگهداری نیز گنجانده شده است که منجر به عملیات قابل اطمینان تر و خرابی های پیش بینی نشده کمتر می شود.

آیا به دنبال شریکی با چندین دهه تجربه هستید که دمنده های شما را تعمیر و نگهداری کند؟

شریکی که مراقب دمنده های جابجایی مثبت شما باشد؟ اگر چنین است، خدمات تعمیر دمنده صنایع پارس بلوئر را انتخاب کنید.

خدمات تعمیر دمنده ما تعمیرات اساسی کامل و همچنین تعمیر و نگهداری معمولی یا عالی برای دمنده جابجایی مثبت شما را به شما ارائه می دهد.

ما بسته به اینکه بهترین گزینه برای شما باشد، خدمات کامل تعمیرات کارگاهی و در محل را ارائه می دهیم

تعمیر بلوئر در محل و کارگاهی

چه از خدمات در محل ما استفاده کنید و چه از مرکز خدمات ما واقع در کارخانه، ما تضمین می کنیم که تجهیزات شما با رعایت دقیق ترین استانداردها، از جمله:

– گارانتی 12 ماهه
– بازسازی شده به تلرانس های کارخانه با قطعات اصلی
– تست مکانیکی قبل از حمل و نقل

خدمات تعمیر دمنده زمان توقف تولید را به حداقل می رساند
اگر یک دمنده با جابجایی مثبت خراب شود، اغلب ضروری است که آن را سریع راه اندازی کنید. در روبوشی، ما تولید کننده دمنده هستیم، بنابراین می دانیم که چگونه کار می کنند، و می توانیم در مدت زمان بسیار کوتاهی به شما در انجام هر گونه تعمیر مورد نیاز کمک کنیم.

قرارداد خدمات سفارشی برای بلوئر های شما

مهندسان ما قادر به تنظیم یک قرارداد خدمات سفارشی هستند. با قیمت ثابت، ما می‌توانیم خدمات دقیقی را که شما نیاز دارید تا همیشه از وضعیت تجهیزات خود مطلع باشید، ارائه کنیم.
شما می توانید از کاهش مصرف انرژی، افزایش راحتی و قابلیت اطمینان عملیاتی بی نظیر بهره مند شوید.

قطعات یدکی

قطعات یدکی روبوشی قطعاتی باکیفیت هستند که به شما امکان می دهند عملکرد سیستم را بهینه کنید و زمان خرابی را به دلیل خرابی های پیش بینی نشده به حداقل برسانید.

اجزای ما به گونه ای طراحی شده اند که دقیقاً همانطور که در نظر گرفته شده است در محصول قرار بگیرند و از مواد با بالاترین کیفیت ساخته شده اند. ما 6 ماه گارانتی ارائه می دهیم تا آرامش خاطری را که برای سرمایه گذاری خود نیاز دارید به شما ارائه دهیم.

کیت های خدمات

آماده بودن به معنای زمان کار بیشتر است. به همین دلیل، کیت های سرویس بهترین راه حل برای انجام تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و تعمیر دمنده های جابجایی مثبت شما هستند.

ما بسته به اندازه دمنده جابجایی مثبت، نیازهای کاربردی خاص یا تعمیر و نگهداری سالانه برنامه ریزی شده، طیف گسترده ای از کیت های خدمات را ارائه می دهیم. شما می توانید قطعات یدکی را به بهترین نحو که با نیازهای سیستم شما مطابقت دارد، ذخیره کنید.

مقاوم سازی
عمر تجهیزات خود را با ارتقاء و بهسازی صنایع پارس بلوئر افزایش دهید!

صنایع پارس بلوئر

آماده ارائه کلیه خدمات بلوئر های صنعتی و تعمیر و سرویس و اورهال انها درتهران و تمامی نقاط ایران می باشد با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.