سایلنسر بلوئر هوادهی

سایلنسر یا همان صدا خفه کن

بعضی از ماشین ها بخصوص کمپرسورها هنگام کار کردن دارای صدای زیادی هستند.جهت کاهش صدا از دو مکانیسم تغییر فرکانس صدا و دیگری جذب صدا استفاده می شود.

تغییر فرکانس با سایلنسرها  که لوله ای شکل که داخل آنها با الیاف فلزی و ورق مشبک پوشانده شده اند اتفاق می افتد.در مورد جذب صدا هم از فوم ها استفاده می شود.

صنایع پارس بلوئر با بهره گیری از فناوری نوین در ساخت سیستم های کنترل صدا و غبارگیر جدید ترین نوع سایلنسر و غبارگیر در رده محصولات تولیدی قرار داده است.

با توجه به دانش و تجربه و کارگاه مجهز به بروز ترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی سایلنسر تولید صنایع پارس بلوئر بسیار کارامد بوده و رضایت مشتریان از کیفیت و قیمت ،این محصول را قابل مقایسه با نمونه های خارجی نموده است

شاسی این نوع از ساینسر به نحوی طراحی می گردد که کلیه سیستم ها از جمله نحوه قرارگیری پمپ ، الکترو موتور ، شیر یکطرفه و … قابل تنظیم و تغییر بوده که این طراحی امکان تغییر سایز پمپ برند پمپ یا الکتروموتور را به مصرف کننده میدهد تا سایلنسر مختص یک پمپ  یا الکتروموتور خاص نباشد و در صورت نیاز امکان نصب یک سیستم دیگر را به مصرف کننده میدهد.

اجزای تشکیل دهنده :

۱- شاسی بلوئر  با قابلیت تغییر و اندازه

۲- صدا خفه کن در ورودی و خروجی با سیستم نوین ( برگرفته از صدا خفه کن اسلحه)

۳- فیلتر ورودی هوا با امکان کنترل زمان تعویض با استفاده از گیج مخصوص

۴-شیر یک طرف در خروجی هوا در صورت استفاده از چندین پمپ

۵- پولی گوه ای  و تسمه کره ای

۶- لرزه گیر استاندارد آلمانی

۷- پوشش کوره ای