دمنده هوا کوچک

دمنده مکنده بلوور

بلوور یک دستگاه دمنده و مکنده هوا با فشار زیاد میباشد که کاربرد آن معمولا در زمینه تمیز کردن گرد و غبار بوده امروزه بصورت گسترده ای در منزل و خودرو استفاده میشود . این ابزار با استفاده از فشار هوا که از چرخش موتور دستگاه میباشد هوا را به نقطه ای که خروجی آن را به سمت آن گرفته ایم هدایت و تمامی گرد و غبار ایجاد شده را پاک می کند .
که بیشترین استفاده از این دستگاه ( بلوور )در حوزه ی صنعت کامپیوتر و پاک سازی کیس ها و رک های سرور می باشد .
بیشترین تعداد خرابی قطعات کامپیوتر از نفوذ گرد و غبار بر سیستمها و تجهیزات رایانه ای است فلذا نیاز این ابزار برای تمامی افرادی که به گونه ای در این زمینه فعالیت دارند حیاتی می باشد .
گاهی اوقات برای تمیزکردن برد ها و کیس های رایانه ای از جارو برقی معمولی استفاده می کنند که به دلیل ذات مکندگی قوی جارو برقی و استفاده ی بسیار نزدیک آن به بردهای الکترونیکی سیستم امکان آسیب رسانی به این تجهیزات بسیار بالا می است .
اما دستگاه دمنده مکنده( بلوور ) به دلیل دمندگی هوا نه تنها به دستگاه آسیب نمی رساند بلکه باعث پاک سازی تمامی شیار ها از گرد و غبار بدون تماس با برد و یا قطعات الکترونیکی آنها می گردد .
در فروشگاه پارس بلوئر میتوانید انواع ٬ دمنده مکنده بوش٬ دمنده مکنده توسن٬ دستگاه blower٬ دمنده و مکنده صنعتی٬ دمنده و مکنده شارژی٬ دمنده-مکنده ماکیتا٬ دمنده و مکنده برقی٬ دمنده هوا برای کامپیوتر از برندهای
آ.اِ.گ – AEG ٬بلک اند دکر – BLACK & DECKER ٬بوش – Bosch٬توسن – Tosan٬دی سی ای – DCA ٬دیوالت – DEWALT ٬رونیکس – Ronix٬ماکیتا – Makita٬متابو – Metabo٬محک – Mahak ٬مک تک – Maktec٬هیتاچی – Hitachi٬کرون – Crown٬
را با قیمت و کیفیت مناسب خریداری نمایید.